Výborné střední vteřinové lepidlo, pracovní doba 7-10s, pevný spoj...
Traxxas výztuha zadní části karosérie...
Follow us on facebook
Block title
Zážitky, které letí! DJI Mini 2 je ideální pro začátečníky, výkonný a zkrátka mini. Působivý...
Firma Dji nám opět představila horkou novinku po níž se množství fanoušků těchto létajících zařízení opět neví...
Tato práce s DJI potřebuje nějaké dovednosti atd., Všechny funkce a zařízení Phantom 3 lze přesunout do skládacího...
4-stupňový výstružník metrický 6/7/8/10 mm.
Adaptér balancéru LiPol baterií pro 2-3 článek s konektory balancéru JST XH nebo TP.
Adaptér balancéru JST XH pro dvou až šestičlánkové akumulátory.
Adaptér balancéru pro 2 až 7 článkové akumulátory vybavené balančním konektorem JST-XH.
Aktivátor s pumpičkou a štětečkem zvýšením pH zlepšuje polymeraci vteřinových lepidel. Lepené spoje budou mít díky použití aktivátoru i vyšší pevnost. Aktivátor je dodáván v nádobě s rozprašovačem a stětečkem. K aktivaci lepidla dojde v 6 až 8 sekundách.
Aktivátor zvýšením pH zlepšuje polymeraci vteřinových lepidel. Lepené spoje budou mít díky použití aktivátoru i vyšší pevnost. Aktivátor je dodáván ve spreji o objemu 200ml . K aktivaci lepidla dojde v 6 až 8 sekundách.
Aktivátor zvýšením pH zlepšuje polymeraci vteřinových lepidel. Lepené spoje budou mít díky použití aktivátoru i vyšší pevnost. Aktivátor je dodáván ve spreji o objemu 63ml . K aktivaci lepidla dojde v 6 až 8 sekundách.
Alifatické "žluté" lepidlo je ideální pro lepení dřevěných stavebnic, balzy, překližky, textilu. Lepidlo lze po zaschnutí snadno brousit, s vynikajícími brusnými vlastnostmi. Díky svému složení dochází k minimálním deformacím balsy. Je odolné vůči vibracím. Vhodné k lepení všech porézních materiálů.
Autoadaptér do cigaretových zapalovačů. Výstup je tvořen 4mm zdířkami pro banánky.
Bateriový kabel balancéru JSTXH 2S 200 mm.
Bateriový kabel balancéru JST-XH 3S, délka 200 mm.
Bimbátko s filtrem. Balení obsahuje 1 kus.
Sada konektorů Deans samice, počet 50 ks, v balení jsou i smršťovací bužírky červená a černá.
EC3 konektor samec + samice (2 páry).
EC3 konektor samec + samice. Balení obsahuje 10 párů.
EC5 konektor samec + samice. Balení obsahuje 10 párů.
EC5 konektor samec + samice (2 páry v balení).
Failsafe s robusní odolnou krabičkou proti nárazu. Jednoduché programování programovacím tlačítkem a indikací LED diodou. Napájení 4,8 - 6V.
Ochranný vak je určen k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. V případě jeho exploze nebo vzplanutí zabrání rozstříknutí obsahu a vyšlehnutí plamene. Zároveň omezuje přístup vzduchu k hořícímu akumulátoru a přispívá tak k jeho uhašení. Rozměr 23 x 30 cm.
Ochranný obal je určen k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. V případě jeho exploze nebo vzplanutí zabrání rozstříknutí obsahu a vyšlehnutí plamene. Zároveň omezuje přístup vzduchu k hořícímu akumulátoru a přispívá tak k jeho uhašení. Rozměr 7 x 8 x 17 cm.
Síťový nabíječ Fusion NX83 pro nabíjení NiCd/NiMH baterií vysílačů a přijímačů. Vysílačový výstup umožňuje nabíjet vysílače napájené 4-8 články. Je vhodný také pro vysílače Spektrum a Futaba.
Modelářský rychlo nabíječ Fusion NX86 pro 4-8 čl. NiCd/NiMH akumulátorů volitelným proudem 0.5A, 1A, 2A, 3.5A, 5A, napájení 220V AC/ 12VDC. Delta Peak ukončení nabíjení, stav nabíjení indikuje sada LED diod, hlavní vypínač a na výstupu rychlosvorky. Nabíječ je opatřen ventilátorem
Duální rychlonabíječ dvou nezávislých 6-8 čl. NiMH akumulátorů nabíjí proudem až 2,5A a stav nabíjení indikuje pomocí barevných LED diod. Napájení ze sítě 220V AC, ukončení nabíjení automaticky Delta Peak. Nabíjecí kabely 2x Traxxas a 2x Tamiya jsou obsaženy v balení, hlavní vypínač a vstup s rychlosvorkami. Nabíječ je opatřen ventilátorem.
Síťový nabíječ pro 4-8 článků NiMH 1A DeltaPeak AC s konektorem Tamyia.
Síťový stabilizovaný zdroj Fusion PS201ADJT s nastavitelným napětím 5 ~ 15 V a proudem 0 ~ 15 A. Výkon 200 W, duální výstupní zdířky ø4 mm, vypínač, LCD displej. Zdroj lze např. použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely a pod.
Zdroj spínaný stabilizovaný 600W s regulací napětí 5-15V a proudu 0-40A. Dvouřádkový dilplej ukazuje aktuální hodnoty napětí a proudu. Určen pro vysoce výkonné nabíječe jako např. Emperor L702B. Na displeji se zobrazí pouze nastavená hodnota napětí, proud se zobrazí až při zátěži a jde o aktuální naměřenou hodnotu.
Síťový stabilizovaný zdroj Fusion PS101 13.8 V / 8 A o výkonu 100 W. Výstupní zdířky ø4 mm pro banánky, vypínač, signalizace pomocí LED. Zdroj lze použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely či jiných zařízení.
Síťový stabilizovaný zdroj Fusion PS201 13.8 V / 15 A o výkonu 200 W. Výstupní zdířky ø4 mm pro banánky, vypínač. Zdroj lze např. použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely či jiných zařízení.
Síťový spínaný stabilizovaný zdroj Fusion PS415T 13.8 V / 30 A o výkonu 415 W. Duální výstupní zdířky ø4 mm pro banánky, vypínač. Zdroj lze např. použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely či jiné elektroniky.
© 2009 - 2016 RCSVET.CZ - Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy