Zážitky, které letí!

DJI Mini 2 je ideální pro začátečníky, výkonný a zkrátka mini. Působivý výkon, ohromující kvalita obrazu a kreativní videa, na to vše vám bude stačit několik klepnutí. Prozkoumejte zcela novou perspektivu a zachyťte okamžiky, díky kterým je váš život jedinečný.

 

     Global version

Je mnoho míst, která navštívíte jen jednou za život. Vezměte si s sebou DJI Mini 2, získejte jedinečnou perspektivu a využijte své cestování na maximum.

Vyrazte nalehko a volně létejte

 Jak lehký je DJI Mini 2? Při hmotnosti nižší než 249 g váží zhruba stejně jako jablko a vejde se do dlaně vaší ruky. Mini 2 je vaším ideálním, kompaktním a pohodlným společníkem na cesty, který transformuje způsob, jakým zachycujete své oblíbené vzpomínky. [1]

 

Malý, ale mocný

Díky intuitivním a pokročilým funkcím ukrytým v přenosném těle poskytuje DJI Mini 2 naprostou svobodu tvorby, kdykoli a kdekoli chcete. Ať už natáčíte na opuštěné pláži nebo zaznamenáváte detaily zábavného rodinného setkání, Mini 2 to všechno zvládne.

 

Vysoký výkon

Může se zdát malý, ale ukrývá v sobě ohromný výkon.

Díky maximální výdrži baterie 31 minut poskytuje DJI Mini 2 více než dostatek času na pořízení dokonalého záběru. [2]

Mini 2 dokáže odolat větru úrovně 5 a vzlétnout v maximální výšce 4 000 metrů, takže vaše záběry budou stabilní jak při letu podél větrného pobřeží, tak vysoko nad alpským lesem.

 

Přenos videa OcuSync 2.0 

Zkoumejte svět bez omezení.

Mini 2 podporuje přenos HD videa až na 10 km a má vynikající funkce proti rušení, což vám dává možnost létat dále a vidět jasněji. [3]

Působivá kvalita obrazu

Prožijte znovu své nejlepší okamžiky díky záběrům, které vás ohromí.

3osý gimbal se 4K kamerou

Jako byste si přehrávali své vzpomínky.

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx přináší působivý obsah. Spolu s 4K/30fps videem a 3osým motorizovaným gimbalem zajišťuje Mini 2 ohromující kvalitu obrazu, který zůstává plynulý, bez ohledu na to, jak dobrodružné bude vaše pilotování.

Tlačítko: 4K Video

4násobný zoom

Pro svůj vysněný záběr nemusíte letět blíž.

4násobný digitální zoom činí přechody mezi záběry z různých vzdáleností
a kompozic bezpečnější a snazší.

QuickShots

Okamžitě ovládnete leteckou fotografii.

Pomocí několika klepnutí DJI Mini 2 automaticky zaznamenává a natáčí videa na profesionální úrovni, a sdílí je přímo na sociálních médiích. Ať už jste začátečník nebo pokročilejší letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvořit působivé výsledky, doplněné zvukovou stopou a filtry.

Funkce: Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang

 

Panorama

Ukažte, jak epický je váš výhled.

Vyberte si mezi Širokoúhlým, 180° a Sphere panoramaty. DJI Mini 2 udělá zbytek a téměř okamžitě vytvoří panoramatické mistrovské dílo.

 

Vylepšené fotografie

Proč vyčkávat se sdílením vašich nejlepších fotografií?

Aplikace DJI Fly obsahuje inteligentní integrovanou optimalizaci fotografií. Aplikace po stažení fotografie automaticky zvýší kvalitu obrazu, což má za následek živé barvy a detaily, které se vyniknou.

Ulehčete si svou kreativitu mezi mraky, skvělé záběry máte na dosah.

 

Zjednodušený let pro ohromující obsah

DJI Mini 2 pečlivě optimalizuje uživatelské prostředí a inteligentní funkce. Díky inteligentnímu návratu domů, automatickému vzletu a přesnému vznášení je provoz efektivnější a bezpečnější než kdy dříve. [4] Když je vaším hřištěm obloha, možnosti jsou nekonečné.

 

Místa k létání

Objevte nová dobrodružství.

Nejste si jisti, kde létat? Hledání místa ke vzletu již nemusí být palčivým problémem. Naplánujte si itinerář předem pomocí aplikace DJI Fly a kdo ví? Třeba narazíte na dalšího nadšence letecké fotografie. [5]

 

Přímé stahování a okamžité úpravy

Je to tak jednoduché.

 

QuickTransfer

Když se Mini 2 dostane do blízkosti vašeho chytrého telefonu, aplikace DJI Fly jej automaticky rozpozná, připojí a synchronizuje vybrané fotografie a videa rychlostí 20 MB/s. [6]

 

Stažení výřezu

S touto novou funkcí můžete snadno vystřihnout část záznamu, kterou chcete upravit a stáhnout. Hon na váš nejlepší snímek nebo starosti s nedostatečným úložištěm jsou minulostí.

 

Nápadité šablony

Intuitivní editor aplikace DJI Fly obsahuje rozmanitou sadu kreativních šablon. Létání, fotografování, úpravy a sdílení lze provádět téměř okamžitě, což vám umožňuje vytvářet a sdílet i na cestách.

 

Podívejte se sami

DJI Mini 2 v sobě skrývá vysoký výkon v neuvěřitelně lehkém těle. Mini 2 je ideální volbou pro začátečníky a tvůrce obsahu, kteří chtějí dosáhnout vyšší úrovně. Získejte předem představu o tom, jaké to je vlastnit Mini 2.

Rozměry zobrazené v AR se mohou lišit od rozměrů skutečného produktu.

 

 

Dostatek příslušenství

Optimální možnosti pro každou příležitost

360° kryt vrtulí

Chraňte vrtule Mini 2 pro větší bezpečnost letu.
Vhodné pro létání v interiéru a na místech s překážkami. [7]

 

Obousměrný nabíjecí rozbočovač

Toto praktické příslušenství pojme tři baterie a nabíjí je postupně. Lze jej také použít jako mobilní zdroj energie k nabíjení dálkového ovladače, smartphonu a dalších zařízení. [8]

 

DJI Mini Bag +

Tato taška pro každodenní použití je dostupná v různých barvách a pojme Mavic Mini, Mini 2 a další příslušenství. [9]

 

Nabíjecí základna

Tato důmyslná vitrína uschová a zároveň nabíjí Mini 2, což vám umožní svůj dron stylově předvést. [10]

 

DIY kreativní sada

Kreativní sada obsahuje samolepky a pera, které vám umožní vytvořit si jedinečné razítko pro váš Mini 2. [11]

 

Snap adaptér

Přizpůsobte si Mini 2 pomocí několika zábavných kompatibilních doplňků. [12]

 Příprava a první let:

 

 

Poznámky:

1. Vzletová hmotnost letadla zahrnuje baterii, vrtule a kartu microSD. Před použitím zkontrolujte všechna příslušná pravidla a předpisy a v blízkosti ostatních vždy létejte bezpečně.

2. Měřeno při konstantní rychlosti 14 km / h za bezvětří.

3. Bez překážek, bez rušení a v souladu s FCC. Specifikace maximálního letového rozsahu je proxy pro sílu
a odolnost rádiového spojení. Odkazuje pouze na maximální jednosměrnou letovou vzdálenost bez ohledu na návrat domů. Vždy dodržujte místní pravidla a předpisy a pokud není povoleno jinak, létejte s dronem v zorném poli.

4. Umístění vidění vyžaduje nereflexní, rozeznatelné povrchy a přiměřené osvětlení. K dispozici v nadmořských výškách od 0,5 do 30 m. Přesnost vertikálního a horizontálního polohování je v rozmezí ± 0,1 m.

5. V současné době jsou Fly Spots k dispozici pouze v Číně.

6. Tato data představují nejvyšší rychlost stahování ve frekvenčním pásmu 5,8 GHz. Při použití funkce QuickTransfer ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz je maximální rychlost stahování 6 MB / s.

7. 360 ° kryt vrtule je třeba zakoupit samostatně. Z důvodu zajištění bezpečnosti se vyvarujte jakéhokoli kontaktu mezi dronem a vámi nebo jinými osobami, když je dron zapnutý.

8. Obousměrný nabíjecí rozbočovač je třeba zakoupit samostatně.

9. DJI Mini Bag + je třeba zakoupit samostatně.

10. Nabíjecí základnu je třeba zakoupit samostatně.

11. DIY kreativní sadu je třeba zakoupit samostatně.

12. Snap adaptér je třeba zakoupit samostatně. Příslušenství musí být lehčí než 30 gramů. Před vzletem se ujistěte, že je Snap adaptér a připojená zařízení správně upevněna.

 

* Všechny parametry uvedené na této stránce byly měřeny v kontrolovaném testovacím prostředí. Výsledky se mohou lišit; řiďte se prosím aktuálními zkušenostmi s produktem.

 

** Při pořizování fotografií a video obsahu zobrazeného na tomto webu byly dodrženy všechny příslušné zákony a předpisy.