Objednávka nad 2200 Kč DOPRAVA ZDARMA

Bburago Ferrari F1-75 1:18 NO16 Charles Leclerc

AS_BB18-16811L
4893993168118

Kovový model v měřítku 1:18 Bburago 18-16811 Ferrari F1-75 nejen pro sběratele. Formule je v detailním provedení, skvělá úroveň zpracování. Jezdec #16 Charles Leclerc, délka přibližně 28 cm.

• Jen originální zboží
  • Zboží kupované u nás je od vyhradních dovozců značek.
  • Záruční a pozáruční servis
  • Prodloužená záruka
  • V případě reklamace si zboží sami vyzvedneme.

• Nechceme, aby zákazník, který nám důvěřuje a nakupuje v našem obchodě, nesl v případě reklamace jakékoli náklady.

Sbíráte kovové modely formulí? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely aut Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model v měřítku 1:18 Bburago 18-16811 Ferrari F1-75 nejen pro sběratele. Barva modelu je červená, pilot #16 Charles Leclerc.

Kovové modely F1 od Bburaga patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze:

Ferrari F1-75 (také známé pod svým interním názvem Project 674) je závodní vůz formule 1. Navržený a vyrobený společností Scuderia Ferrari, která se v roce 2022 účastnila mistrovství světa formule 1. Jihoafrický inženýr Rory Byrne, i když nebyl oficiálně připsán, se významně podílel na konstrukci F1-75. Protože se vůz v první části sezóny osvědčil, byla jeho smlouva prodloužena na tři roky. Vůz měl svůj soutěžní debut na Grand Prix Bahrajnu 2022.

Vůz řídili Charles Leclerc a Carlos Sainz Jr.

Podvozek je první jednomístný vůz Ferrari podle technických předpisů FIA 2022. F1-75 zaznamenal čtyři vítězství, z Bahrajnu, Austrálie, Velké Británie a Rakouska. 20 umístění na stupních vítězů ze svých 22 závodů.

Ve srovnání s vozy 2020 a 2021 bez vítězství byl F1-75 okamžitě konkurenceschopný. Tým získal pole position a dominantní vítězství v prvním závodě v Bahrajnu. Tento výkon byl zopakován v Austrálii, kde Leclerc držel 46 bodový náskok, navzdory neochotě týmu přidávat aktualizace do vozu. Ve srovnání se svým hlavním rivalem, Red Bullem RB18, F1-75 často vykazoval vynikající rychlosti v zatáčkách, ale RB18 byl lepší na rovinkách. Leclerc si odvezl čtyři po sobě jdoucí tyče z Miami do Baku. Týmu se nepodařilo proměnit žádnou z těchto tyčí ve vítězství díky kombinaci nespolehlivosti a špatné strategie. Na Velké ceně Británie Sainz získal pole position a vyhrál svůj první závod Formule 1. V následujícím závodě v Rakousku získal F1-75 další vítězství s Leclercem, který dosáhl svého 5. vítězství v Grand Prix.

Řada modelů Bburago Race

Řada Bburago Race nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou zaměřeny na závody a baleny v tradičním balení na plastovém podstavci pro sběratele.