Objednávka nad 2200 Kč DOPRAVA ZDARMA

Bburago Mercedes AMG Petronas W13 1:43 NO63 George Russel

AS_BB18-38065R
4893993014729

Kovový model v měřítku 1:43 Bburago 18-38065 Mercedes AMG Petronas W13 nejen pro sběratele. Detailní provedení, přívětivá cena, jezdec #63 George Russell, délka přibližně 11 cm.

• Jen originální zboží
  • Zboží kupované u nás je od vyhradních dovozců značek.
  • Záruční a pozáruční servis
  • Prodloužená záruka
  • V případě reklamace si zboží sami vyzvedneme.

• Nechceme, aby zákazník, který nám důvěřuje a nakupuje v našem obchodě, nesl v případě reklamace jakékoli náklady.

Sbíráte kovové modely formulí? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely aut Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model v měřítku 1:43 Bburago 18-38065 Mercedes AMG Petronas W13 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je stříbrná, pilot #63 George Russell.

Kovové modely F1 od Bburaga patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze:

Mercedes W13 je závodní vůz Formule 1 navržený a zkonstruovaný týmem Mercedes-AMG Petronas Formula One Team pro účast na mistrovství světa Formule 1 v roce 2022. Auto řídili Lewis Hamilton a George Russell, druhý jmenovaný závodil svou první sezónu s týmem. Rezervním jezdcem týmu byl Nyck de Vries , který obvykle jezdil ve Formuli E za tým Mercedes-EQ Formula E.

Podvozek byl prvním vozem Mercedesu vyrobeným pro nové technické předpisy pro rok 2022. W13 se vrátila k tradičním stříbrným livrejím poté, co byly W11 a W12 natřeny černou barvou na podporu hnutí Black Lives Matter, ačkoli jezdci nadále závodili v černých kombinézách.

W13 se na začátku sezóny ukázala být nekonkurenceschopný, dokud Mercedes nepřinesl významné aktualizace. Hamilton a Russell byli schopni skončit na stupních vítězů. Russell skončil v top 5 až do Silverstone, kde odstoupil v 1. kole. Russell dokázal získat své první vítězství na Velké ceně São Paula, které bylo první vítězstvím týmu od Velké ceny Saúdské Arábie 2021. Během první poloviny sezóny měl Hamilton ve srovnání s Russellem nepatrně málo bodů, přestože se podílel na vývoji W13, musel až do Velké ceny Británie zkoušet experimentální nastavení vozu. Když byly jeho příspěvky k vývoji vozu uzavřeny, byl schopen podávat lepší výkon. Hamilton získal během druhé poloviny sezóny více umístění na stupních vítězů a mistrovských bodů než Russell. Do konce sezóny Hamilton dosáhl devíti umístění na stupních vítězů, ale poprvé ve své kariéře ve formuli 1 nedokázal v sezóně vyhrát závod ani pole position. Skončil na šestém místě v šampionátu jezdců, 35 bodů za Russellem, který skončil čtvrtý. Hamilton se však dokázal kvalifikovat na vyšších pozicích na roštu a získal více umístění na stupních vítězů než Russell.

Je to poprvé od roku 2012, kdy tým vyhrál pouze jeden závod a jednou se kvalifikoval na pole position. W13 je považován za jeden z nejhorších vozů vyvinutých společností Mercedes-AMG, který dosud konkuruje závodnímu rekordu vozů Mercedes z před turbohybridní éry.