+420 7200 20 277, info@rcsvet.cz

+420 7200 20 277, info@rcsvet.cz

Pondělí - Pátek: 9.00 - 17.00

Objednávka nad 2200 Kč DOPRAVA ZDARMA

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Informace

Novinky

Follow us on facebook

Poslední články

Navštivte náš blog

Bílý obtiskovací papír A4 - Laser

Nové Bílý obtiskovací papír A4 - Laser Zobrazit větší

Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 6 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,20 Kč.


DEC-L-B

Nový produkt

Lakovaný Odtlačkový arch formátu A4 určený na potlače na farebnej laserovej tlačiarni. Určené k výrobe vlastných obtlačkov.

Více informací

Víc než 20 ks

67,00 Kč s DPH

DJI CARE POJIŠTĚNÍ DRONŮ

Jen originální zboží

Zboží kupované u nás je od vyhradních dovozců značek.

Záruční a pozáruční servis

Profesionální servis všech značek v certifikovaných servisních centrech.

Nadštandardný prístup k prípadným reklamáciámí

Vy nič neposielate, my si pre tovar pošleme dopravu, ktorú zaistíme. Nechceme, aby zákazník, ktorý nám vkladá dôveru tým, že nakúpi v našom obchode, mal pri prípadnej reklamácii nejaké výdavky..

Více...

Bílý obtiskovací papír A4 - Laser

Papír slouží k tisku obtisků na laserové tiskárně. Po celé ploše papíru je nanesena speciální vrstva sloužící jako nosný film. Protože se jednotlivé laserové tiskárny technologicky liší doporučujeme vyzkoušet vhodnost papíru pro vaší tiskárnu, především kvůli zamezení problému zapékání materiálu ve fixační jednotce tiskárny.

Pomocí grafického programu (Corel Draw, Adobe Ilustrator, Gimp...) vytvořte obrázek. Obrázek vytiskněte, kvalitu tisku nastavte dle vašich zvyklostí, typ papíru nastavte na karton, velikost papíru na A4.

Obtisky nanášejte vždy na lesklý a dokonale proschlý povrch. Model nastříkejte lesklými barvami nebo matný model přestříkejte lesklým bezbarvým lakem.
Obtisk vystřihněte s přibližně 1mm okrajem. Položte obtisk na hladinu vody teplé 50-60°C na tak dlouhou dobu, dokud se zcela nesmočí. Dbejte na to, aby se obtisk neoddělil od spodního papíru. Poté ho přeneste na hladkou nesavou podložku a počkejte, dokud nebude možné obtisk po papíru volně posunovat.
Stáhněte obtisk na model a vlhkým hadříkem přitlačte.
Po zaschnutí obtisk přestříkejte lakem, nejlépe napřed lesklým a pak dle vaší potřeby.
Použití obtiskových vodiček typu SET a SOL je možné dle vašich zvyklostí, účinnost vodiček je nutné vyzkoušet.

Upozornění:

Tiskárna míchá všechny odstíny barvy ze čtyř základních odstínů. Azurové, purpurové, žluté a černé. Kromě černé jsou všechny odstíny transparentní. Pokud tedy nanesete obtisk vytištěný na čirém papíře na tmavý podklad, bude barva podkladu obtiskem prosvítat. Obtisky určené na tmavé podklady je tedy nutné tisknout na papír s bílou vrstvou a obtisk přesně oříznout, nebo místo pod obtiskem nastříkat přes šablonu bílou barvou.

Video návod

Corel Draw

Open Source Inkscape a Scribus

4 dalších produktů ve stejné kategorii: