+420 7200 20 277, info@rcsvet.cz

+420 7200 20 277, info@rcsvet.cz

Pondělí - Pátek: 9.00 - 17.00

Objednávka nad 2200 Kč DOPRAVA ZDARMA

Kategorie

Informace

Novinky

Follow us on facebook

Block title

Navštivte náš blog

Výhybkový dekodér geoLine 61196

Výhybkový dekodér geoLine Zobrazit větší

Zakoupením tohoto produktu získáte až 55 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 55 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 11,00 Kč.


ROCO

RO61196

Nový produkt

Kolej geoLine se nabízí pro "kobercové" soustavy, které mají vždy jiné složení a které se na pár dní můžou rozkládat napříč celým bytem. V takovém případě je velmi pohodlné, můžeme-li odlehlé výhybky přesunout stiskem tlačítka.

Více informací

5 ks

557,00 Kč s DPH

DJI CARE POJIŠTĚNÍ DRONŮ

Jen originální zboží

Zboží kupované u nás je od vyhradních dovozců značek.

Záruční a pozáruční servis

Profesionální servis všech značek v certifikovaných servisních centrech.

Kolej geoLine se nabízí pro "kobercové" soustavy, které mají vždy jiné složení a které se na pár dní můžou rozkládat napříč celým bytem. V takovém případě je velmi pohodlné, můžeme-li odlehlé výhybky přesunout stiskem tlačítka. V souvislosti s provozem výhybek 61195 lze tak každou výhybku přehodit multimyší (nebo pomocí Route Control či Rokomotion). Místo pro dekodér je typicky, buď chráněno v železničním svršku, nebo v napájení výhybky a zabudování je jednoduché a rychlé. Překvapivě jednoduchým způsobem lze adresu výhybky naprogramovat mezi hodnotami 1 a 1024 a hned na to ji zařadit kdekoli do kolejiště. Něteré vlastnosti dekodéru lze pomocí PC změnit. Kvůli bezpečnosti je dekodér chráněn pro přehřátí a proti zkratování. 
Upozornění pro uživatele Lokmaus 1-2: Tento výhybkový dekodér ovšem rozumí jen "pravým" výhybkovým adresám. Nelze je adresovat pomocí lokálních adres.

Velikost:H0

  • Měrítko vláčků H0 - 1:87

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

21 dalších produktů ve stejné kategorii: